دکتر حمید قاسمی | پوست، مو و زیبایی

دکتر حمید قاسمی کلینیک تخصصی بوتاکس در اصفهان، تزریق ژل در اصفهان، مزوتراپی در اصفهان، میکرونیدلینگ در اصفهان، کاشت مو در اصفهان، میکرودرم در اصفهان

خانه میکرونیدلینگ چیست؟
میکرونیدلینگ | دکتر حمید قاسمی

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ چیست و چه فوایدی دارد ؟
یکی از رایج‌ترین و مدرن‌ترین شیوه‌های جوان‌سازی پوست میکرونیدلینگ نام دارد. این روش توسط یک قلم که در سر آن سوزن های ریزی تعبیه شده و باعث ایجاد صدها حفره های نازک روی قشای خارجی پوست می شود .

هدف از میکرونیدلینگ چیست ؟

۱ – با ایجاد سوراخ های میکرونی روی پوست شرایطی را ایجاد می کند تا سرم های مخصوص بتواند جذب قشای داخلی پوست شده تا نتایج بهتری را جهت ترمیم و بازسازی پوست ایجاد کند .
۲ – سوراخ های کوچک ایجاد شده توسط دستگاه میکروپن ، باعث می شود پوست با تولید کلاژن و الاستین شروع به بازسازی خود نماید . این فرایند باعث بهبودی چین و چروک ، خطوط ریز ، جای جوش ، زخم ها و منافذ می شود.
در روش جوان‌سازی پوست با استفاده از میکرونیدلینگ پوست‌هایی که کدر رنگ شده اند و یا پراز چین . چروک هستند بسیار جواب خوبی میگیرند.

میکرودرم ابریژن

این روند چگونه انجام می شود؟

برای انجام میکرونیدلینگ، ابتدا  صورت بیمار با مواد بی حس کننده بی حس میشود.در ادامه با گاز استریل صورت بیمار را کاملا تمیز کرده . در مرحله بعد صورت بیمار با مواد و سرم های مغذی آغشته شده و صبر میکنیم. پزشک به آرامی از درماپن جهت ایجاد حفره‌های ریزی در اطراف صورت استفاده می کند.کل فرایند میکرونیدلینگ حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد. شاید ظاهرا کمی ترسناک برسد ولی اصلا جای نگرانی وجود ندارد.بعد از چند روز پوست شروع به بهبود می کند در واقع با شروع بازسازی و تولید کلاژن رفته رفته پوست روشن تر شده و نتیجه قابل مشاهده است .برای نتیجه مطلوب و واقعا موثر شما به بیشتر از یک جلسه درمان نیاز دارید تا کلاژن و الاستین بطور مداوم ساخته شوند. درکسانیکه جای جوش دارندنتیجه بسیارعالی وخیره کننده است