دکتر حمید قاسمی | پوست، مو و زیبایی

دکتر حمید قاسمی کلینیک تخصصی بوتاکس در اصفهان، تزریق ژل در اصفهان، مزوتراپی در اصفهان، میکرونیدلینگ در اصفهان، کاشت مو در اصفهان، میکرودرم در اصفهان

خانه لیزر موهای زائد | لیزر الکساندرایت چیست؟
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد | لیزر الکساندرایت چیست؟

یکی از پرطرفدارترین روش از بین بردن موهای زائد لیزر می باشد.لیزر موهای زائد در سال های اخیر طرفداران بسیار زیادی داشته است. این تکنولوژی باعث کم رنگ شدن روش های دیگر از بین بردن موهای زائد گشته است. قصد داریم تا شما را در این صفحه با لیزر الکساندرایت یاهمان لیزر الکس آشنا سازیم.

شناخت بهترین مارک لیزر موهای زائد

 اما لیزر مانند هر تكنولوژى جديدی كه ممكن است مورد سوء استفاده قرارگيرد. بسيارى ازكساني كه بدون مطالعه قبلى و صرفاً براساس تبليغات يا قيمت ارزانتر، اقدام به انجام لیزر كردند را مأيوس كرده است.در این مقاله شما را با بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد در اصفهان و لیزر الکساندرایت و قیمت‌ها آشنا میسازیم تا دیگر از جلسات لیزر بدن خود بهرتین نتیجه را بگیرید.

انواع خدمات لیزری را بیشتر بشناسید

پاک کردن تتو با لیزر در اصفهان

پاک کردن تتو

با توجه به زیاد شدن طرفداران تتو و خالکوبی در جوانان امروزی به همین نسبت آمار کسانی که از تتوهای خود پشیمان شده اند هر روز در حال افزایش است.با ورود دستگاه لیزر به حوزه پزشکی زیبایی یکی از ساده‌‌ترین روش های پاک کردن خالکوبی و تتو بدون درد و خونریزی با لیزر می باشد. از همین رو کسانی که از تتوهای خود خسته شده‌ میتوانند به راحتی آنها را پاک نمایند.

لیزر موهای زائد

درمان لکه و کک مک های پوستی

عمل رفع کک و مک با لیزر یک عمل نسبتاً ارزان و کم هزینه است. علاوه بر آن، نرخ موفقیت این روش در درمان کک و مک به طور قابل توجهی بیشتر از سایر درمان‌ها می‌باشد. در واقع در اغلب افرادی که از این روش استفاده می‌کنند، خال‌های پوستی ناخواسته، به طور کامل برطرف می‌شود. از مزایای دیگر این روش می‌توان به بدون درد بودن آن اشاره کرد. این عمل بازگشتی ندارد.

دکتر حمید قاسمی

لیزر موهای زائد

دستگاه الکساندرایت یک پرتوی نور پر انرژی را از درون یک کریستال الکساندرایت منتشر می‌کند. هنگامی که لیزر از درون کریستال الکساندرایت عبور می‌کند، یک پرتو نور با طول موج ۷۵۵ نانومتر را تولید می‌‌کند. رنگ نور لیزر قرمز است. لیزر الکس می‌تواند در حالت کیو سوئیچ تنظیم گردد. این باعث تولید یک پرتو نور پر انرژی با پالس‌های کوتاه می‌شود.اینگونه موهای زائد از بین میوند.

لیزر در اصفهان

میزان اثربخشی لیزر الکساندرایت در لیزر موهای زائد

با انجام جلسات زمان بندی شده لیزر میتوان تا ۷۰ درصد از رشد موهای زائد بدن را به صورت کامل از بین برد. تعداد جلسات لازم برای موهای نازک معمولاً بین ۶ تا ۸ جلسه است. برای موهای تیره و ضخیم‌تر ۸ تا ۱۲ جلسه است. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هر چه لیزر سریع‌تر باشد، در جلسات کمتری قادر به از بین بردن بخش‌های بزرگی از موهای زائد خواهد بود.

لیزر موهای زائد مناطق بزرگ بدن

به بیماران علاقه‌مند به درمان مناطق بزرگ‌تر موهای زائد (مانند شکم، سینه، پشت، شانه‌ها و یا پاها) اغلب استفاده از لیزر الکساندرایت توصیه می‌شود. لیزر الکساندرایت تنها لیزری است که برای درمان پر مویی یا “سندرم آمبراس” توصیه می‌شود.

تعداد جلسات لازم با دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

به طور معمول برای اکثر خانمها بین ۴ الی ۶ جلسه طول میکشد تا نتیجه کامل بگیرند. ۱۰ درصد افراد به جلسات بیشتر نیاز دارند.  فاصله بین جلسات لیزر برای بدن ۲ ماه یکبار و صورت هر ماه می باشد.

غیر قابل پیش بینی

هیچ کس نمی تواند در خصوص جلسات مورد نیاز، پیش بینی و تضمین کند، زیرا بالاترین سطوح علمی دنیا هم چنین تضمین هایی نمی دهند، البته متاسفانه تبلیغات غیرواقعی در کشور ما بسیار انجام می شود، با محتوای تضمین و ضمانت که خب این مساله غیرواقعی است.

اینکه ما می گوییم ۴ تا ۶ جلسه برای لیزر کافی ست صرفا بر اساس تجربه ی ما از اطلاعات پرونده ی بیماران کلینیک دکتر قاسمی می باشد.

حس حین لیزر موهای زائد با دستگاه آلکس

از بین بردن موهای زائد با لیزر می‌تواند احساسی مانند برخورد یک کش پلاستیکی به پوست شما داشته باشد. با این حال استفاده از بی‌حسی موضعی می‌تواند دردتان را کاهش دهد، همچنین سیستم لیزر دارای یک گزینه خنک کننده برای به حداقل رساندن هر گونه درد و ناراحتی است.

میزان زمان لازم برای جلسات لیزر

به طور معمول، این روش می‌تواند ۳۰-۴۰ دقیقه به طول بینجامد، اما زمان واقعی آن بستگی به وسعت ناحیه تحت درمان دارد. هنگامی که جلسه اولیه به پایان رسید، شما ممکن است مقدار تورم جزئی در ناحیه تحت درمان داشته باشید. اما این تورم معمولاً در عرض چند ساعت برطرف خواهد شد. برای رسیدن به نتایج نهایی مورد نظر، بسیاری از بیماران نیاز به سه جلسه (یا بیشتر) با فواصل ماهانه دارند. فولیکول‌ موهایی در طول جلسات قبلی در فاز استراحت و یا ریزش بوده‌اند، از بین برود.

مزایای استفاده از لیزر الکساندرایت

 • میزان نفوذ بالای لیزر به پوست
 • حذف موهای روشن و نازک
 • عدم محدودیت استفاده برای افراد مختلف
 • قدرت بالا
 • کمترین حالت درد
 • سیستم خنک کننده
 • کمترین میزات بازگشت در طور دوره ها
 • سرعت بالا
 • کاهش ریسک
 • پالس یکنواخت
 • قابل استفاده برای پوست‌های تیره

نکات قبل از لیزر موهای زائد

 1. حداقل یک ماه قبل از لیزر از برنزه کردن پوست با هر روشی خودداری کنید.
 2. از ۸-۶ هفته قبل از لیزر پوست ناحیه مورد نظر را وکس و اپیلاسیون نکنید.
 3. با توجه به دستور پزشک یک تا دو روز قبل از انجام لیزر موهای ناحیه مورد نظر را اصلاح(شیو)کنید.
 4. قبل از مراجعه، پوست باید عاری از هر گونه لوسیون و کرم بوده و تمیز باشد.
 5. برای کاهش درد در صورت درخواست مراجعین برای ایجاد اطمینان بیشتر، ۴۵ دقیقه پیش از تابش لیزر، از کرم بی حسی موضعی هم استفاده می شود.
 6. پس از جلسه لیزر از پد یخ استفاده نمایید.

مراقبت های لازم بعد از لیزر

 

تا ۱۰ روز از قرار گرفتن زیر تابش مستقیم آفتاب جدا خودداری نمایید.

 

انواع مختلف دستگاه لیزر موهای زائد آلکساندرایت

 1. لیزر الکساندرایت کندلا Candela Alexandrite Laser
 2. لیزر الکساندرایت نابلکس Noblex Alexandrite Laser
 3. لیزر الکساندرایت دکا Deka Alexandrite Laser
 4. لیزر الکساندرایت بایوس Bios alexandrite laser
 5. لیزر الکساندرایت اپیکیر Epicare alexandrite laser
 6. لیزر الکساندرایت لوترونیک Lutronic alexandrite laser
 7. لیزر الکساندرایت اوریون Orion alexandrite laser
 8. لیزر الکساندرایت آپوچی Apogee alexandrite laser
 9. لیزر الکساندرایت موتوس Motus alexandrite Laser