دکتر حمید قاسمی | پوست، مو و زیبایی

دکتر حمید قاسمی کلینیک تخصصی بوتاکس در اصفهان، تزریق ژل در اصفهان، مزوتراپی در اصفهان، میکرونیدلینگ در اصفهان، کاشت مو در اصفهان، میکرودرم در اصفهان

خانه درمان لاغری صورت

درمان لاغری صورت به چه شکل است؟

طبیعی است با بالا رفتن سن بافت چربی طبیعی زیر پوست صورت تحلیل می رود. این کمبود چربی و آب در زیر پوست صورت باعث بروز چین و چروک می شود.
در اواخر ۳۰ سالگی هنگامی که حجم بافت در زیر پوست شروع به تحلیل رفتن می‌کند، نشانه‌های پیری در صورت شروع به ظاهر شدن می‌کنند. روند پیری در بیشتر مواقع به تدریج ادامه می‌یابد، اما کاهش حجم زیر گونه‌ها در بسیاری افراد بسیار ناگهانی رخ می‌دهد. در واکنش به استرس، ضربه یا رژیم‌های ناپایدار افراد می‌توانند بطور ناگهانی تا ۳۵ درصد از حجم قسمت میانی صورت خود را طی یک سال از دست بدهند.
سپس لاغری صورت به تدریج باعث افتادگی و شل شدن پوست، ایجاد غبغب، گودی و چین و چروک پوست می‌شود. اگر چه لاغری صورت یک نگرانی پیچیده است و از بسیاری جهات اجتناب ناپذیر است، اما اثرات قابل رویت را می‌توان به روش‌های مختلفی از قبیل تزریق چربی، تزریق ژل و پروتز گونه درمان کرد.

روش‌های درمان لاغری صورت

رایج‌ترین روش رفع لاغری صورت تزریق ژل است. انواع مختلف تزریق ژل هم اکنون مورد استفاده هستند. تزریق ژل را می‌توان به منظور درمان لاغری صورت در نواحی مختلف به خصوص زیر چشم‌ها، گونه‌ها، شقیقه و لب‌ها مورد استفاده قرار داد. تزریقات ژل به طور موقت جایگزین حجم از دست رفته می‌شوند و نتایج فوری و کوتاه مدت به همراه دارند.
برای داشتن یک تزریق موفق دونکته بسیار مهم وجود دارد. یکی پزشک معالج خوب و دیگری ژل با کیفیت.
ژل‌های تزریقی عواملی هستند که در یک روش حداقل تهاجمی زیر پوست تزریق می‌شوند تا لاغری صورت را درمان کنند. روش تزریق ممکن است ناراحت کننده باشد، اما ناراحتی آن بسیار کم است. پزشکان معمولا کرم بیهوشی را روی پوست اعمال می‌کنند و یا به منظور کاهش ناراحتی، فیلر را با لیدوکائین ترکیب می‌کنند. روش تزریق معمولا کمتر از ۳۰ دقیقه طول می‌کشد و بیماران بلافاصله می‌توانند به فعالیت‌های طبیعی خود بازگردند. اثر افزایشی بلافاصله آشکار می‌شود.
محدودیت‌های احتمالی برای فعالیت‌های روزانه وجود دارد و توصیه می‌شود که بیماران در روز عمل از ورزش کردن یا خوابیدن بصورت صاف در چند ساعت اول بعد از تزریق نوروتوکسین اجتناب کنند. ممکن است کمی کبودی موقت، قرمزی یا خارش در محل تزریق به وجود آید. این امر طبیعی است و این عوارض جانبی در چند روز بعد محو خواهد شد.