تزریق بوتاکس در اصفهان

خانه بوتاکس در اصفهان | بهترین مرکز تزریق بوتاکس اصفهان
دکتر حمید قاسمی

بوتاکس در اصفهان

یکی از بهترین مراکز تزریق بوتاکس در اصفهان کلینیک پوست مو و زیبایی دکتر حمید قاسمی می باشد. برای داشتن یک تزریق بوتاکس موفق نیاز دارید به چند نکته توجه داشته باشید. در ابتدا شما را با ماده بوتاکس آشنا می کنیم.

بوتاکس چیست؟

بوتاكس ماده ای است با شکل تغییر یافته سم باكتری كلستریدیوم بوتولینوم است. اگر نام این ماده را شنیده باشید می دانید معمولا باعث مسمویت غذایی میشود، اما با تغییر ساختمان این سم، دارویی به نام بوتاكس به دست آمده است كه فواید دارویی متعدد و روزافزونی دارد.

بوتاكس در واقع اسم تجاری این دارو است.این دارو توسط ایالات متحده آمریکا ساخته می شود . در كشورهای مختلف این دارو به اسامی دیگری تولید و توزیع می شود.در کلینیک پوست و مو و زیبایی دکتر حمید قاسمی در اصفهان بهترین و با کیفیت ترین برند بوتاکس استفاده میشود.

تجربه در تزریق توام با علم پزشکی

تزریق بوتاکس نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد و پزشک معالج می بایست تجربه کافی برای تزریق موفق و ماندگار همچنین با کمترین خطر داشته باشد.از همین رو در کلینیک زیبایی دکتر حمید قاسمی در اصفهان تمامی تزریق ها توسط شخص دکتر قاسمی انجام میپذیرد.به طور کلی کاربردهای بوتاكس را می توان به دو دسته درمانی و زیبایی تقسیم كرد. کاربرد های زیبایی در بوتاکس برای رفع چین و چروک های حركتی، متوقف كردن پیشرفت چروک های ثابت در پیشانی، دور چشم، خط اخم، چین های دور لب و چین های چانه و گردن مورد استفاده قرار می گیرد

محدودیت در تزریق بوتاکس

اشخاص مبتلا به بیماری عصبی عضلانی مانند میاستنی و خانم های باردار یا در دوران شیردهی و همچنین در حضور عفونت فعال در محل تزریق مانند وجود جوش چرکی مصرف بوتاكس توصیه نمی شود.یکی از نکاتی که لازم به ذکر است از بین نرفتن هر چین و چروکی با بوتاکس می باشد.

بوتاکس را به همه ی نواحی صورت نمی توان تزریق کرد، زیرا باعث تغییر فرم غیر طبیعی صورت می شود.بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت نزد دکتر حمید قاسمی تجربه نمایید.

بوتاکس پیشانی

بوتاکس پیشانی یکی از روش های بسیار مشهور برای درمان چین و چروک صورت و اخم می باشد. البته این روش درمانی معایبی نیز دارد که شاید برای همگان شناخته شده نباشد.سعی داریم تا شما را کاملا با فواید و معایب آن آشنا سازیم.
شما در این مقاله می توانید با اصلی ترین مزایا و معایب تزریق بوتاکس آشنا شوید.
در ابتدا شما را با نواحی مورد استفاده از بوتاکس آشنا میکنیم. بوتاکس یکی از روش های شناخته شده برای درمان چین و چروک در محل های مختلف صورت از جمله پیشانی، گونه ها، دور چشم و دیگر نواحی می باشد. بوتاکس از طریق تزریق بوتاکس وارد بدن می شود و در محل مورد نظر باعث فلج کردن عضلات انقباضی می شود.

دکتر حمید قاسمی

فرآیند تاثیر گذاری بوتاکس

بوتاکس در واقع سم آماده شده باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم می باشد. پس از تزریق بوتاکس در محل پیشانی این ماده جذب عضلات مورد نظر می شود . به مرور زمان از آزاد شدن ماده ای که باعث انقباض عضلات می شود، جلوگیری می کند.فرآیند جذب بوتاکس در عضلات و فلج کردن آنها به سرعت اتفاق می افتد.

به این صورت دیگر چین و چروک ها شما را آزار نمی دهند و تا مدت زمان خاصی می توانید از داشتن صورتی صاف و زیبا لذت ببرید. کارایی این دارو برای افرادی که دارای چین و چروک سطحی تری هستند، بیشتر است و اثربخشی بسیار زیادی دارد.

اما در استفاده از این دارو باید دقت لازم انجام شود و برای تزریق بوتاکس باید به پزشک متخصص در کلینیک زیبایی حمید قاسمی بهترین کلینیک تزریق بوتاکس در اصفهان مراجعه کنید و از تزریق بوتاکس با قیمت مناسب برخوردار شوید.

تابش: تصویربرداری رزونانس مغناطیسی هسته ای (NMR)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.